UAB "Sodo technikos pasaulis"

Autorizuotas STIHL serviso dileris

MB 545

Benzininė vejapjovė: lengvas vejos pjovimas

Su vejapjove VIKING MB 545 veja pjaunama komfortiškai. Lengvas valdymas ir tvirtas, smūgiams atsparus polimerinis korpusas garantuoja puikius rezultatus. "ReadyStart" benzininis variklis užsiveda su vienu lengvu truktelėjimu. Centrinis, spyruoklinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliatorius. 60 l dydžio žolės surinkimo dėžė su pripildymo matuokliu. Lanko formos rankena, kurios aukštis reguliuojamas 3 pakopomis. Skirta vejoms iki 1200 m².

Versija Kaina
MB 545
630,00 € (su PVM)

Variklio tipas "B&S" 675 RS serijos
Nominali galia darbo metu kW/AG 2,5 / 3,4
Pavara nėra
Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 96
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 82
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 4.10 / 2.05
Vejos plotas m² iki 1200
Pjovimo aukštis mm 25-80
Pjovimo plotis cm 43
Svoris kg 29
Žolės surinkimo dėžės tūris l 60

Standartinė įranga

 • Rankena pernešti
  Padeda lengviau kelti, taip pat veikia kaip buferis, apsaugantis korpusą atsitiktinio susidūrimo atveju.
 • Reguliuojamo aukščio rankena
  Rankena gali būti lengvai ir greitai pritaikoma įvairiam ūgiui išlaikant vejapjovės manevringumą ir stabilumą.
 • Sulenkiamos rankenos
  Dėl sulenkiamos rankenos VIKING vejapjoves yra lengva transportuoti ir patogu laikyti.
 • Polimerinis korpusas
  VIKING vejapjovių korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultra violetiniams spinduliams atsparaus polimero.
 • "ReadyStart"
  "ReadyStart" sumažina paleidimui reikalingą jėgą: vos vienas lengvas starterio laido truktelėjimas, ir variklis užsiveda.
 • Keičiamos šoninės juostelės
  Šoninės juostelės apsaugo, kai judama šalia sienų ir kampų. Kai jos susidėvi, gali būti pakeistos kitomis.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia kairėje korpuso pusėje, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 7 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.
 • Lengvai važiuojantys ratai
  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.
 • Patogi žolės surinkimo dėžė
  Surinkimo dėžė gali būti užpildyta 100%, tai užtikrina optimizuota korpuso forma ir oro srauto judėjimas. Žolė, prieš ją nupjaunant, yra oro srauto pakeliama į viršų. Dviejų dalių surinkimo dėžė yra patogi, kai ją reikia ištuštinti.
 • Integruotas žolės lygio indikatorius.
  Visos VIKING vejapjovės žolės surinkimo dėžėje turi integruotą žolės lygio indikatorių, kuriam nusileidus - parodoma kada surinkimo dėžė yra pilna.
 • Peiliai su sparneliais
  Peiliai su sparneliais kartu su aerodinaminiu korpusu sukuria stiprų oro srautą, kuris pakelia žolę dar prieš ją nupjaunant.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Mulčiavimo funkcija
  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.
 • Mulčiuojantis peilis
  Mulčiuojantis peilis nupjauna žolę, ją susmulkina į smulkius gabaliukus. Kai naudojama surinkimo dėžė, smulkiai nupjauta žolė surenkama į dėžę ją pilnai užpildant. Kai naudojamas mulčiavimo įdėklas susmulkinta žolė paliekama dirvožemyje.
 • Mulčiavimo priedas, tinkantis visoms 5 serijos vejapjovėms (išskyrus MB 545 VR). Puikiai susmulkinta nupjauta žolė sukrenta atgal į veją, sugrąžindama jai naudingus elementus ir kartu patręšdama ją.
  43,00 € Produkto informacija (su PVM)
 • VIKING variklio alyvos: net ir taip užtikriname aukščiausią kokybę - išsamiomis techninėmis žiniomis ir ilgamete patirtimi. Naudojame tik geriausias pagrindines alyvas ir priedus, specialiai skirtus naudoti sodo įrenginiams. Mūsų variklio alyvos užtikrina idealų VIKING sodo įrenginių variklių tepimą ir nedideles sąnaudas.
  3,20 € Produkto informacija (su PVM)
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.